Dodano dnia: 14.02.2021 o godz: 10:43 | Numer ID: 12358
Link nie działa/spam ?

TejpyKinesiotaping to coraz bardziej popularna metoda, która łagodzi ból i zapobiega kontuzjom. Tejpy nakleja się na różnych częściach ciała. W Polsce metoda ta znana jest już od 20 lat. Kinesiotaping to naturalna metoda, która polega na oklejaniu ciała specjalnymi taśmami w ściśle określony sposób.

W 5elementum. eu oferujemy Państwu tejpy najwyższej jakości, które wykonane są z wysoko elastycznej bawełny, przypominającej swoją strukturą i grubością ludzką skórę. Nie zawierają one lateksu i nie krępują ruchów. Tejpy na bark, które znaleźć można w naszym sklepie, są oddychające oraz wodoodporne. Oznacza to tyle, że można swobodnie korzystać przy nich z prysznica. Taśmy kinezjologiczne na bark to doskonałe rozwiązanie w przypadku bólu lub obrzęku stawu barkowego.

Tejpy na bark używa się w sytuacji, gdy wystąpi u nas niestabilność stawu ramiennego. W takim przypadku, fizjoterapeuta może zalecić taping barku. Warto pamiętać, że taping barku to jedynie wspomaganie leczenia, a nie leczenie samo w sobie.
Jak poprawnie nakleić tejp na bark?

Poniżej przedstawiamy poradnik, jak poprawnie nakleić tejp na bark. Można to oczywiście wykonać samodzielnie, jednakże zalecamy wizytę u doświadczonego fizjoterapeuty.

Poradnik:

Dokładnie oczyść skórę w miejscu, w którym będziesz przyklejać taśmę. Nie zapomnij o usunięciu zbędnego owłosienia. Twoja ręka powinna być ułożona swobodnie wzdłuż ciała.

Przygotuj plaster w kształcie litery Y. Pośrodku górnej części naklej końcówkę plastra. Pozostałe części plastra (ramiona), naklej po obu stronach mięśnia ramienia. W przypadku tapingu barku, nie ma potrzeby rozciągania plastra.

Wytnij plaster w kształcie litery I. Końcówkę plastra przyklej powyżej górnej części barku. Ugnij rękę pod kątem prostym. Pozostałą część plastra przyklej kierując się w dół ramienia.

Z perspektywy kinesiotapingu, kolor tejpu nie ma żadnego znaczenia. Wybierając taśmy dla siebie, warto brać pod uwagę jedynie swoje upodobania. W naszym sklepie dostępnych jest wiele kolorów tejpów na bark, co daje Państwu ogromną możliwość wybrania swojego ulubionego koloru.

Zapraszamy do zakupu taśm kinezjologicznych na bark w 5elementum. eu. Oferujemy Państwu najwyższej jakości produkty w atrakcyjnych cenach i szerokiej gamie kolorystycznej.

Szczegóły strony 5elementum.eu:

Komentarze do strony: 5elementum.eu

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę 5elementum.eu

Tejpy
Tejpy
Tejpy
-

Najnowsze tagi związane z kategorią: