Dodano dnia: 03.01.2012 o godz: 22:43 | Numer ID: 2686
Link nie działa/spam ?

Relacje i zdjęcia z imprez muzycznych.

Przeglądając zasoby Internetu każdy użytkownik sieci szuka odpowiednich dla siebie wiadomości czy też poszukuje materiałów które spełnią jego oczekiwania. W naszym kręgu ludzi, którzy pasjonują się muzyką oraz poszukują unikalnych brzmień nie jest to łatwe. W Polsce znajduje się bardzo dużo stron, które w swojej tematyce zawiązane są tylko i wyłącznie z muzyką oraz imprezami. Są to przede wszystkim portale oraz fora internetowe. Serwis muzyczny trancefanatics.net to strona łącząca w sobie jednocześnie prostotę portalu imprezowego oraz zasoby jakie daje forum. od ponad czterech lat naszego działania napisaliśmy wiele tysięcy artykułów, które informowały, informują i będą informowała Was o wszelkich newsach i nowościach jakie niesie muzyka elektroniczna w tym klubowa i trance. Na łamach naszego serwisu pojawiły się liczne artykuły, relacje, recenzję, wywiady. Artykuły dotyczyły nowości muzycznych, nadchodzących wydawnictw w postaci płyt i albumów muzycznych. Relacjonowaliśmy wiele krajowych imprez tematycznych, plenerowych i masowych. Do takich niewątpliwie należą Electrocity w Lubiążu, Entrance, Sunrise Festival, Mayday i Afterparty. Bywaliśmy w najlepszych klubach i dyskotekach naszego kraju: Ekwador Manieczki, Protektor Ostrów inne dyskoteki sieci Protector a także największe i najpopularniejsze marki. Opisaliśmy setki recenzji płyt, utworów muzycznych, setów dj’i, artystów i gwiazd. Przeprowadzamy wywiady z najciekawszymi wg nas osobami. Pod gradobiciem pytań odpowiadają na pytania dotyczące produkcji, planów na przyszłość, bookingach oraz wszystkim co powinni wiedzieć nasi czytelnicy. Strona nasza skupia znakomity dział setów muzycznych. W kategorii tej znajdują się najlepsze produkcje, sety, seciki i live sety pochodzące z klubów, dyskotek, audycji radiowych, imprez trance oraz eventów. Zależy nam na udostępnianiu jak największej ilości darmowej muzyki trance i klubowej, którą legalnie można pobrać z naszego serwisu. Do takich należy każdy set, każda składanka bitów powiązanych z muzyką trance i elektroniczną. W dziale z setami pobierzecie wiekowe oraz pamiątkowe sety z klubu Ekwador, sety ze wszystkich edycji Sunrise Festival oraz innych eventów wartych posłuchania. Pojawiając się wśród bawiących ludzi nasza redakcja uzbrojona z aparat fotograficzny strzelała dla Was najlepsze zdjęcia i robiła fotorelacje. To właśnie zdjęcia, fotki i fotorelacje stanowią najbardziej wartościowy zasób naszej witryny, to one upamiętniają najlepsze chwile z imprez, przedstawiają bawiących się ludzi i radość jaka maluje się na ich twarzach. To zdjęcia są dowodem obecności każdego fana na imprezie trance, i to tylko one pozwalają nam za wiele lat odkryć najwspanialsze chwile życia jakie przeminęły.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, która niczym album ze zdjęciami, która niczym pamiętnik z przeszłości pozwoli Wam odświeżyć wspomnienia skryte głęboko w sercu. Serwisu, który niczym pranie mózgu wyciągnie na wierzch najlepsze motywy z życia przy muzyce, portalowi muzycznemu emanującemu radością oraz rozpowszechniającemu pasję jaką jest muzyka.

Szczegóły strony trancefanatics.net:

Komentarze do strony: trancefanatics.net

Dodaj swój komentarz

Token:

Podlinkuj stronę trancefanatics.net

Relacje i zdjęcia z imprez muzycznych.
Relacje i zdjęcia z imprez muzycznych.
Relacje i zdjęcia z imprez muzycznych.
-

Najnowsze tagi związane z kategorią:

samochody (43), blog (65), pozycjonowanie (88), biznes (33), kraków (35), lodz (32), apartamenty (27), Fotografia ślubna (27), ślub (27), sklepy internetowe (27), reklama (50), Zabawki (33), transport (30), motoryzacja (43), nieruchomości (39), turystyka (27), katalog stron (42), marketing (33), Prawnik (27), sklep (36), fotografia (27), strony www (33), medycyna (30), zdrowie (81), odchudzanie (33), porady (48), uroda (50), mieszkania (35), dieta (41), Warszawa (76), budownictwo (32), finanse (46), strony internetowe (36), katalog (30), wakacje (35), samochody. (34), Pozycjonowanie stron (36), meble (57), portal (64), usługi (51)