Sklepy dla plastyków Firmy wg Branż Podkategoria: Sklepy dla plastyków


 • Drewniane przedmioty do zdobienia

  Drewniane przedmioty do zdobienia

  FPH "Decodrew" obróbka drewna i produkcja galanterii drewnianej. W podstawowej ofercie (stała sprzedaż) znajdują się: skrzynki, toaletki, tacki, świeczniki, drobne przedmioty i gadżety reklamowe, stojaki na wina, ręcznie wycinane elementy ze sklejki i MDF, lustra, kubeczki, zabawki, elementy frezowane, listwy, gałki, kołyski, korale, kołeczki, tralki, akcesoria meblowe, kostki sześcienne, elementy toczone i wiele innych. Wykonujemy przedmioty na ...

  Data dodania: 09.05.2011 o godz: 13:26    

 • Warsztaty Ceramiki w Krakowie

  Warsztaty Ceramiki w Krakowie

  Szukasz odskoczni od codzienności? Zanurz się w świat ceramiki. Na naszych warsztatach poznasz tajniki pracy z gliną. Wykonasz ceramiczne rzeźby, naczynia użytkowe. Nauczysz się szkliwienia, aby Twoje dzieła były piękne i niepowtarzalne.
  Wykonujesz ceramikę? U nas wypalisz swoje prace na biskwit czy też wypał ostry. Możliwość skorzystania na miejscu z pracowni i wyszkliwienia prac.
  Oferujemy również możliwość wykonania na zamówienia niepowtarza ...

  Data dodania: 20.10.2016 o godz: 18:41    

 • Sznurki sutasz

  Sznurki sutasz

  Co robimy? Prowadzimy sklep z akcesoriami i narzędziami do scrapbookingu. Co znajdziecie u nas? Przedmioty do zdobienia, włóczkę zpagetti, sznurki sutasz, pojemniki filcowe, przedmioty do decoupage. Dla kogo jest ten sklep? Dla osób, które szukają pięknych i wyjątkowych ręcznie wykonanych produktów oraz do osób kreatywnych, które same szukają produktów i narzędzi do realizacji swoich projektów.
  Bardzo często staramy się zachęcać Klientów do zakupów w ...

  Data dodania: 12.01.2015 o godz: 12:01    

 • Sklep dla plastyków Warszawa

  Sklep dla plastyków Warszawa

  Miłość można wyrażać na różne sposoby. Może ona przybierać różny charakter. Mianowicie wyróżnić można dwa typy i są to: ''miłość do kogoś'' oraz ''miłość do czegoś''. Wiadomym jest, że to relacje międzyludzkie są najważniejsze, ale nie można zapominać o innych przyjemnościach. Niewątpliwie do nich należy pasja. Na pewno znacząco Państwo rozwiną zamiłowanie do malarstwa jeżeli skorzystają z tego co oferuje sklep dla plastyków Warszawa ArtBarbara. Znajdą tam ...

  Data dodania: 09.09.2019 o godz: 11:52    

Sklepy dla plastyków - nowa strona:

Wpisz adres dodawanej strony www Adres: